UAB Mega Baltic šiuolaikiška, lietuviško kapitalo įmonė, įkurta 2004 metais. Šiuo metu įmonė savo veiklą koncentruoja ir vysto dviejose srityse:

Aloe vera gėrimų gamyba ir prekyba


Jau daug metų specializuojames aloe vera gėrimų gamyboje ir prekyboje, šiuo metu savo produkciją esame eksportavę į daugiau nei 50 pasaulio šalių.
Pagrindinis prekinis ženklas – ALEO, taip pat gaminame ne mažai privačių prekinių ženklų.

 

Maisto produktų ir gėrimų didmeninė prekyba ir distribucija


Vykdome distribuciją, pozicionavimą ir rinkodarą. Dirbame su populiariais prekiniais ženklais, atstovaudami juos Lietuvos ir Latvijos rinkose.

Įmonės veikla pagrįsta profesionalumu, patirtimi, geru rinkos pažinimu ir analize. Siekiame sukurti ir vertiname ilgalaikę partnerystę su patikimais ir pripažintais gamintojais.

Bendradarbiaujame su visais didžiausiais Lietuvos ir Latvijos prekybos tinklais, taip pat tiekiame prekes į degalines, specializuotas parduotuves, HoReCa klientams, sporto klubams, į kitas mažmeninės prekybos vietas. Bendradarbiaujame su didmeninės prekybos partneriais.

  • Distribucija 100% 100%
  • Pozicionavimas 100% 100%
  • Rinkodara 100% 100%

Misija

Kurti vertę klientams, tiekiant kokybiškus produktus ir paslaugas, atitinkančias kiekvieno kliento individualius lūkesčius.

Vizija

Mūsų tikslas tapti viena iš profesionaliausių ir dinamiškiausių prekybos kompanijų Lietuvoje ir būti patikimu partneriu siekiantiems aukščiausių rezultatų.

Mūsų vertybės:

Šeimyninis požiūris į verslą

Nebijome pokyčių ir greitai reaguojame į juos, drįstame priimti nestandartinius sprendimus

Nuolat mokomės ir siekiame būti geriausiais savo srities specialistais, esame ambicingi ir novatoriški

Skatiname komandinį darbą, siekiame ilgalaikių santykių su partneriais ir klientais

N

Esame sąžiningi tiek sau, tiek klientams ir partneriams

Karjera

Nuolat stipriname savo veiklą komandą, vystome naujus projektus, tad laukiame visų susidomėjusių kreipimosi dėl karjeros galimybių mūsų įmonėje, kad ateityje galėtume pakviesti Jus dalyvauti dominančioje atrankoje.

Savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką (lietuvių arba/ir anglų kalba) elektroniniu paštu info@megabaltic.lt

Mūsų privatumo politika

Skaityti…