AquaVia – tai aukščiausios kokybės natūraliai šarminis šaltinio vanduo, išgaunamas iš Transilvanijos, Apusenų kalnų papėdėje, Valea Săcuieului arba Sequoia slėnyje esančių, šimtų metrų gylio vandeningųjų sluoksnių.

Naujienos, renginiai ir kita informacija: Instagram Facebook

 

Natūralus šarminis ( pH9.4 )

šaltinio vanduo AQUAVIA 1L PET

Natūralus šarminis ( pH9.4 )

šaltinio vanduo AQUAVIA 0,5L PET

Apie šarminį vandenį

Visą vandenį, kurį vartojate, galite pakeisti šarminiu. Užsigeriant šarminiu vandeniu, bus geriau įsisavinami maisto papildai ir kitos veikliosios medžiagos (kuriose yra vandenyje tirpių komponentų, pavyzdžiui, mikroelementų).

Šarminis („gyvasis“) vanduo rekomenduojamas kaip sveikatos profilaktikos priemonė: jis stiprina imuninę sistemą, palaiko organizmo ląstelių gyvybingumą, stabdo senėjimą, suteikia energijos ir žvalumo. Šarminis vanduo gali būti rekomenduojamas ir įvairiems susirgimams gydyti (organizmui valyti, bendrajam imunitetui stiprinti, kraujotakai gerinti, vėžinių susirgimų prevencijai, esant įvairiems sąnarių susirgimams, radikulitui, osteoporozei, inkstų susirgimams, kataraktai, odos nudegimams nuo saulės, žaizdų gijimui skatinti, sergant cukriniu diabetu, gastritu, skrandžio bei dvylikapirštės žarnos opomis, esant padidėjusiam kraujospūdžiui, rėmeniui, vidurių užkietėjimui, skrandžio ir žarnyno darbui gerinti, nuo pagirių, odos ir plaukų priežiūrai).

Šarminį vandenį naudojant arbatai ir kavai ruošti, gerėja šių gėrimų skoninės savybės. Pamerkus į jį maisto produktus, pašalinamas nepageidaujamas kvapas.

Šarminis vanduo pasižymi šiomis unikaliomis savybėmis:

  • yra natūralus antioksidantas ir stimuliatorius, neutralizuojantis neigiamą perteklinių laisvųjų radikalų poveikį (kadangi jo ORP, kaip ir organizmo skysčių, yra neigiamas – 100 mV–800 mV; įprasto vandens ir daugelio gėrimų šios reikšmės yra teigiamos), taigi vartojant tokį vandenį sveikosios ląstelės saugomos nuo pažeidimų, natūraliai stiprinama organizmo imuninė sistema;natūraliai šarmina organizmą, mažina jo rūgštingumą ir padeda išlaikyti palankią šarminę-rūgštinę pusiausvyrą
  • teigiamai veikia žarnyne esančias gerąsias probiotines bakterijas, gerina fermentaciją (taigi gerina virškinimą ir stiprina bendrąjį imunitetą);
  • organizmas jį geriau įsisavina, kadangi šarminio vandens molekulės susijungusios į daug mažesnius (5–6 molekulių) darinius nei paprasto geriamojo vandens (10–13 molekulių); šarminis vanduo atitinka organizmo skysčiuose esančio vandens struktūrą, todėl organizmui nereikia keisti jo struktūros ir eikvoti papildomos energijos (šarminis vanduo tiesiogiai ir lengviau nei paprastas vanduo įsiskverbia į audinius, šalina žarnyne susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu, tirpina net sunkiausiai pasiekiamus toksinus);
  • šarminis vanduo yra takesnis (jo paviršiaus įtempimas beveik dukart mažesnis negu vandentiekio vandens) ir yra artimas kraujo paviršiaus įtempimui (todėl organizmą aprūpinus pakankamu šarminio vandens kiekiu, kraujas tampa skystesnis. Tai labai svarbi savybė, nes, organizmui rūgštėjant, kraujas tirštėja, blogėja kraujo apytaka, gali susidaryti kraujo krešulių.
  • Šarminiame vandenyje yra daugiau deguonies, todėl jį geriant organizmas papildomai gauna deguonies ir gerėja bendra medžiagų apykaita.

Aquavia šarminio vandens (1L) ieškokite: